Logo Logo
Samolepiace dekorácie
  • 02.05.2018
  • samolepiace dekorácie, doplnky a dekorácie

Samolepiace dekorácie na stenu sú originálne a efektné alternatívou maľby, klasických tapiet, obrazov alebo plagátov. Naša ponuka vyniká vysokou kvalitou pôvodného návrhu špičkových svetových dizajnérov (Ich & Kar; François Azambourg; Antoine + Manuel; Tado; Maison Georgette; Matali Crasset ...).

Široký sortiment zahŕňa dekorácie určené primárne na stenu, ale možno nimi zmodernizovať aj akúkoľvek inú hladkú plochu. Jedinečné originálne motívy môžu byť vyrezané z rôznych druhov fólie, ktoré môžete aplikovať na stenu, na sklo, na nábytok, na chladničku, notebook, oblečenie, obrusy, závesy, rolety a iné miesta.

Ponúkame dekorácie z matnej vinylovej fólie, z exkluzívne semišové fólie a oteruvzdorné tabuľové fólie, na ktorú si môžete kriedou písať odkazy, poznámky pri varení alebo si na ňu môžu deti kresliť. Vyzdobiť si môžete obytné miestnosti, pracoviská aj verejné priestory - reštaurácie, obchody, salóny ...

Nálepky sa líšia technológiou lepenia, a preto sú rozdelené podľa jednotlivých kolekcií:

Semišové FÓLIE

Je 0,5 mm hrubá fólia s príjemným chlpatým povrchom, ktorá sa aplikuje nažehlením a drží aj na stenách so zrnitým povrchom. Niektoré vzory môžete aplikovať na bytové doplnky, napríklad obrusy a závesy (vzor môže prechádzať zo závesu na stenu, na roletu a pod.) Alebo si môžete vyzdobiť rôzne kusy oblečenia, tašky ... Podkladový materiál musí vydržať teplotu nažehlenie 160-180 ° C . Dekorácie sa môže prať aj žehliť.

Tabuľová fólia

Je tenká plastová samolepiaca fólia so zdrsneným oteruvzdorným povrchom na zachytenie kriedy. Krieda ide zotrieť vlhkou špongiou alebo handrou. Aplikovať sa dá na všetky povrchy, na ktorých drží lepiaca páska. Z tejto dekorácie budú mať radosť hlavne deti, ale vhodná je aj do kuchyne alebo do predsiene na zaznamenanie odkazov.

ZRKADLOVÉ NÁLEPKY

Kolekcia zrkadlových nálepiek je najnovším trendom v dekorovanie múrov. 3mm silné zrkadlo je opatrené lepiacou vrstvou. Vzory sú dielom svetových dizajnérov a možno ich zladiť aj s nálepkami z kolekcie VINYLS.

Vinylová fólia

Je tenká, 75 mikrónov tučná, plastová, samolepiaca fólia. Je vhodná na všetky povrchy, na ktorých Vám bude držať lepiaca páska. Vinylové nálepky z dielne svetových dizajnérov sa hodí k aplikácii na stenu aj iné hladké plochy. Vzory sa skladajú z jednotlivých jednofarebných komponentov - možno vytvárať motívy podľa priloženej schémy alebo si zostaviť motív vlastný.

Ďalej ponúkame celistvé plnofarebné výtlačky na priehľadné vinylové nálepke. Vďaka tomu prijme nálepka farbu podkladu.